Jäsenhuone|TyöhuoneSeurakalenteri

Yhteystiedot

POHJOIS-POHJANMAAN HIIHTO RY JOHTOKUNTA 2019-2020

  

Tehtävä
NimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
Puheenjohtaja, tedotus ja makkinointi, kilpailuvastaavaJukka Tahkola
 tahkola.jukka@gmail.com
 040 841 9915

varapuheenjohtaja, valmennustyöryhmä, some-tiedotus

 Matti Ylilauriylilaurimatti@gmail.com 044 273 2308
sihteeri Riikka Mannila riikka.mannila@gmail.com 050 374 8778
TD-toiminta, SHL:n liittovaltuusto Veikko Anttonenveikko.anttonen@mail.suomi.net  050 517 0884
valmennustyöryhmä Risto Kittilä risto.kittila@pyhajoki.fi 0400 192 718
valmennus- ja nuorisovastaava,  HS-vastaava, SHL:n liittovaltuusto Tuija Vinkka tuija@vaarasport.fi 044 309 8500
valmennustyöryhmäOuti Lehtonen outipauliina.lehtonen@gmail.com

 

 
 040 571 4115

 

 

VALMENTAJAT

Valmennusvastaava Tuija Vinkka

Valmennustiimi

Risto Kittilä

Matti Ylilauri

Kauko Kinnunen

Seppo Mannila

Kaija Kuiri

Sari Vuollet

Sanna Buller

Pinja Buller

 TD-toiminta

 Pohjois.Pohjanmaan Hiihto ry:n TD-vastaavana toimii Veikko Anttonen.

Anttosen yhteystiedot:
 

Pohjois-Pohjanmaan Hiihto ry, TD-yhteistiedot 2021-2022

 

 

 
SukunimiSukunimiSukunimiSukunimiSukunimiTaso
AnttonenVeikko050-5170884veikko.anttonen@mail.suomi.netOulun HiihtoseuraA
Heden Juhani0500-388978juhaniheden@gmail.comKuusamon Erä-VeikotA
KarjalainenPirjo0400-457339pirjo.karjal@suomi24.fiKuusamon Erä-VeikotA
SorvistoMaria050-3522351maria.sorvisto@ylivieska.fiHaapaveden UrheilijatFIS A
KorpelaJuha 040-5712062hyvinvointipalvelut@sportkorpela.fiKempeleen KiriC
KukkonenRauno040-5113297rauno.kukkonen49@luukku.comKempeleen PyrintöC
PartanenLauri040-5234498 Oulun Kilpa-VeljetC
TyniMatti040-5704830mattia.tyni@gmail.comMetsäveikot 85C
Keränen Jukka045-6566430juke109ster@gmail.comKempeleen PyrintöC
TapaninenOlavi0500-848229olavi.tapaninen@outlook.com B
HolmPetri050-3012092petri.holm@gmail.com C
HartikkaPekka040-3530101hartikka.pekka@gmail.comOulun HiihtoseuraC
Kemppainen  Kauko 045-6305092kemppkake@gmail.comOulun HiihtoseuraC
KukkolaMarkku044-3355095markku.kukkola@pp1.inet.fiOulun HiihtoseuraC
PalosaariLauri0400-890731inststo.palosaari@dlc.fiOulun Kilpa-VeljetC
LehtonenOuti040-5714115outipauliina.lehtonen@gmail.comHaapaveden UrheilijatC

Uutinen            Harri            045-1333054      harri.uutinen@gmail.com                      Limingan Niittomiehet     C

Kellokumpu     Seppo          0400 893065     kellokumpu.seppo@gmail.com              Tupoksen Tuisku             B

Keskiaho         Harri                                       harri@keskiaho.fi                                   Kuusamon EräVeikot      C

Näkkäläjärvi     Nils                                        nils.nakkalajarvi@gmail.com                  Kempeleen Pyrintö         C

Sassi               Tuomo                                    tuomo.sassi@gmail.com                        Iin Urheilijat                     C

Lehisto             Mirja                                      pahamyy@hotmail.com                          Laitasaaren Veto             C

POHJOIS-POHJANMAAN HIIHTO ry

Sammonkatu 6
Postinumero ja toimipaikka

Yhdistysrekisteritunnus
Y-tunnus